wiliam

wiliam

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
wiliam
LEGO porazilo IKEU Zdroj: facebook.com
 
Len tak
Len tak | 22.5.2021 20:06

Neviem, či by netrebalo... teda nebolo potrebné ... tento pekný dvojzmysel dovysvetliť.

Takže pre policajtky blondínky zo Záhoria : Vtip je založený na fonetickej podobnosti bežnej vety na východe "Ta toto švet nevidzel!", ktorá znamená zhruba "Toto sa len tak bežne vo svete nestáva !" a vety "Ta toto Švéd nevidzel!", ktorá znamená zhruba "Toto bežný obyvateľ Švédska (teda Švéd) ešte nevidel!".

Chápete? švet-Švéd... Švéd-švet. Jasné ?

Pochopili všetci ? Aj JAJO s Tatom ?


Lodovik
Lodovik | 22.5.2021 22:19

A ma to aj iny rozmer? Chapal by som, keby nejaky svedsky rozhodca trebars neuznal dolezity gol, ale ten obrazok toho svedskeho hokejistu nijaky dalsi rozmer nenaznacuje.


Len tak
Len tak | 22.5.2021 22:30

Lodovik: Snáď nechceš nejaký 10 dimenzionálny vtip, kde je to z troch uhlov pohľadu zrejmé, z ďalšieho to pochopia len intelektuáli, pre náckov a katolíkov bude vyhradený ďalší rozmer a zvyšné budú rezervované pre sexuánych maniakov, LGBTI a krovákov ?


tato
tato | 22.5.2021 23:09

Švéd a švet chápem, ale nechápem ten nadpis s Legom a Ikeou. Chápal by som ten vtip, ak by napr. Bulharsko porazilo Švédsko, tak to by bolo ozaj, že toto ešte Švéd nevidzel , ale že Lego porazilo Ikeu, tomu nerozumiem.


Len tak
Len tak | 22.5.2021 23:18

Tato... a vieš že sa po tvojich úvahách o Saganovi tomu ani nečudujem ? Myslím, že niektoré veci, ktoré sú bežnému priemernému ovčanovi zrejmé, budú pre teba navždy zahalené mystickým tajomstvom, niečo ako tajomstvo premeny oplátky na Kristovo telo a hotovosť do zvončeka.

Skúsim ti dať malú indíciu... Keď vyhralo Rusko nad Českom, mohlo by sa to opísať tak, že vyhrala vodka nad pivom.

Chápeš, však? Nevadí, nevešaj hlavu ani seba...


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader